Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie autorskie z Anną Rozenberg

30 lipca • 19:0020:30

Anna Rozenberg fotografia Dominika Tamioły

Niedługo po tym, jak inspektor David Redfern przybywa do Woking, w miasteczku zostają znalezione zmasakrowane zwłoki. Pierwsze śledztwo inspektora szybko się komplikuje – współpracownicy są nieufni, a materiał dowodowy niczego tak naprawdę nie wyjaśnia. Z czasem pojawia się sprawa z przeszłości, która jeszcze bardziej pokomplikuje życie policjanta.

Anna Rozeberg jest redaktorką i pisarką. Pochodzi z Częstochowy, ale na co dzień mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii. Jest czterokrotną laureatką konkursu na opowiadanie w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu. Jej opowiadania ukazały się w antologiach „Czas zbrodni” (2015) oraz „Nikomu się nie śniło” (2017). W 2021 roku wydawnictwo Czwarta Strona Kryminału wydało jej debiutancką powieść „Maski pośmiertne” – pierwszy tom z serii o inspektorze Davidzie Redfernie.

W Ośrodku Promocji Kultury obowiązują określone zasady sanitarne. Szczegóły można poznać na specjalnej podstronie: Wytyczne dla odwiedzających. Więcej w Aktualnościach.

Szczegóły

Data:
30 lipca
Czas:
19:00—20:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce

Ośrodek Promocji Kultury
Dąbrowskiego 1
Częstochowa, Polska
Skip to content