Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Śledztwo • Dyskusja o książce • Jeszcze Więcej Lema • Rok Lema 2021

30 lipca 2021 • 19:0021:00

Rok Lema 2021 w Częstochowie

W ramach obchodów Roku Stanisława Lema 2021 w Częstochowie odbywają się dyskusje poświęcone jego twórczości. Podczas najbliższego spotkania będzie można porozmawiać o książkce “Śledztwo”.

Spotkania dyskusyjne odbędzie się stacjonarnie, w formie na żywo w Ośrodku Promocji Kultury. Dodatkowe informacje można znaleźć w grupie na portalu Facebook.

Jak dołączyć do dyskusji w Ośrodku?

Jeśli spotkanie odbywa się w Ośrodku Promocji Kultury, wystarczy przyjść do instytucji. Spotkanie jest owarte dla wszystkich zainteresowanych osób. Wstęp jednak jest ograniczony aktualnym reżimem sanitarnym. Wszelkie zasady, dotyczące limitu osób czy innych zaleceń, publikujemy w Aktualnościach lub w specjalnie przygotowanej podstronie.

Jak dołączyć?

Osoby posiadające program lub aplikację Zoom mogą wziąć udział w spotkaniu podając po prostu jego numer: 936 0861 8181. Z kolei osoby nieposiadające programu lub aplikacji Zoom mogą wziąć udział w spotkaniu po prostu przechodząc na stronę: https://zoom.us/j/93608618181.

Wystarczy wówczas wybrać opcję połączenia przez przeglądarkę („Join from Your Browser”), która uaktywni się po odrzuceniu automatycznej próby instalacji programu (jeśli nie chcemy go instalować) oraz ponownym wybraniu opcji „Launch Meeting”. To pod tym przyciskiem powinna pojawić się opcja połączenia poprzez przeglądarkę.

Następnie należy podać swoje imię, potwierdzić to, że jest się człowiekiem oraz zaakceptować regulamin i politykę prywatności platformy. Po chwili, kiedy już administrator spotkania potwierdzi nasze przybycie, będziemy mogli dołączyć do pozostałych osób.

Zobacz instrukcję, jak dołączyć do dyskusji na platformie Zoom. ⇒

Osoby posiadające konto na portalu Facebook mogą dołączyć do tematycznej grupy Rok Lema w OPK Gaude Mater, w której również można dyskutować o Lemie i jego twórczości. Tam ukazują się wszystkie bieżące informacje. Tam także dyskusja będzie transmitowana na żywo.

Więcej informacji o cyklu dyskusji znajduje się również w Aktualnościach.

Szczegóły

Data:
30 lipca 2021
Godzina:
19:00—21:00
Kategorie Wydarzenie:
,

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Promocji Kultury
Dąbrowskiego 1
Częstochowa, Polska
Skip to content