Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pstrikailov. Sekretne życie polskich miast. Wystawa fotografii ulicznej Michała Krzyszkowskiego

20 sierpnia8 września

Pstrikailov Michał Krzyszkowski Wystawa fotografii ulicznej Sekretne życie polskich miast

Zobacz ekspozycję wystawy ⇒

„Sekretne życie polskich miast” to spojrzenie na polskie miasta obiektywem Pstrikailova, czyli Michała Krzyszkowskiego. Jego fotografie mówią o poczuciu zagubienia i wyobcowania w dużym mieście. Fotografowanie na ulicy to dla niego aktywna medytacja – jest w ruchu, na świeżym powietrzu. Ponadto, choć przebywa wśród ludzi, spędza czas ze sobą i swoimi myślami.

Pstrikailov (Michał Krzyszkowski) to fotograf uliczny tworzący głównie na ulicach Warszawy. Jest laureatem głównej nagrody w międzynarodowym konkursie Fujifilm Moment Street Photo Awards 2020 oraz finalistą największego na świecie konkursu fotografii ulicznej Miami Street Photo Festival (2020).

Wystawę fotografii ulicznej „Sekretne życie polskich miast” można oglądać w Ośrodku Promocji Kultury do 20 sierpnia 2021. Wstęp do galerii jest bezpłatny. Obowiązują jednak ograniczenia sanitarne. Galeria jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 20.00.

W Ośrodku Promocji Kultury obowiązują określone zasady sanitarne. Szczegóły można poznać na specjalnej podstronie: Wytyczne dla odwiedzających.

Więcej informacji w Aktualnościach.

Szczegóły

Start:
20 sierpnia
Koniec:
8 września
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce

Ośrodek Promocji Kultury
Dąbrowskiego 1
Częstochowa, Polska
+ Google Map

Organizator

Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater
Telefon:
34 324-36-38
Adres e-mail:
biuro@gaudemater.pl
Zobacz stronę dla: Organizator
Skip to content