Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

DEMO. Spotkanie pokazowe Toastmasters Częstochowa

26 listopada 2022 • 11:0014:00

grafika zapowiadająca spotkanie pokazowe toastmasters czestochowa

Częstochowski oddział Toastmasters zaprasza na spotkanie pokazowe, które odbędzie się w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Zbigniew Dzideczek, negocjator i specjalista w zarządzaniu sytuacjami trudnymi i kryzysowymi. Na wydarzenie obowiązuje rejestracja poprzez formularz na stronie internetowej organizacji: https://toastmasters.czest.pl/demo/

Potrzebujesz nauczyć się przemawiania publicznego przed mniejszą i większą publicznością? Chcesz nauczyć się prezentowania własnych pomysłów i poglądów, negocjacji, a także przekonywania innych do swoich racji? Chcesz nauczyć się poprawnej struktury wypowiedzi, prawidłowej postawy, gestykulacji, mowy ciała, używania głosu? Chcesz tego i jednocześnie ciągle boisz się wystąpień? To spotkanie jest dla Ciebie. Poznasz ciekawych ludzi, rozwiniesz umiejętności aktywnego słuchania oraz dawania konstruktywnej informacji zwrotnej, wykształcisz umiejętność improwizacji, a przy okazji dobrze się będziesz bawić.

Zbigniew Dzideczek – specjalista w zarządzaniu sytuacjami trudnymi i kryzysowymi; negocjator i trener negocjacji; trener Lepszych Prezentacji – programu przygotowań do prezentacji usług, produktów czy idei, wykładowca akademicki. Trener i członek założyciel John Maxwell Team Polska Członek (DTM) i mentor klubów TOASTMASTERS. Autor książki „Negocjacje to fascynująca podróż”.

Formularz zgłoszeniowy na stronie Toastmasters Częstochowa

Szczegóły

Data:
26 listopada 2022
Godzina:
11:00–14:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Witryna internetowa:
https://toastmasters.czest.pl/demo/

Organizator

Toastmasters Częstochowa
Adres e-mail:
toastmastersczwa@gmail.com
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater
Dąbrowskiego 1
Częstochowa, 42-202
+ Google Map
Telefon:
34 324-36-38
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Skip to content