Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

4. Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny Fujifilm Moment Street Photo Awards 2022 (ZGŁOSZENIA)

22 lipca 20227 listopada 2022

Trzech mężczyzn w marynarskich czapkach na tle Sfinksa w Gizie, środowy stoi tyłem, dwóch po bokach wykonuje autoportrety fotograficzne

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny Fujifilm Moment Street Photo Awards 2022 to konkurs na najlepsze fotografie wykonane w tak zwanym stylu ulicznym. W tym roku odbywa się 4. edycja konkursu. Ruszył właśnie nabór prac, a na zgłoszenia czekamy do 7 listopada 2022. Udział w konkursie mogą wziąć osoby zajmujące się fotografią zarówno profesjonalnie, jak i amatorsko.

Zgłoszenia do 4. edycji Fujifilm Moment Street Photo Awards przyjmujemy do 7 listopada 2022 roku. Fotografie należy wysyłać poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie internetowej konkursu momentstreetphoto.pl. Przesyłane fotografie powinny być wykonane w stylu fotografii ulicznej (street photo) po 7 listopada 2021 roku. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 10 grudnia 2022.

W tegoroczej edycji na laureatkę lub laureata czeka następująca pierwsza nagroda: aparat Fujifilm X-pro3 z obiektywem Fujinon XF 23 mm f/2.0 R WR, 2000 złotych oraz plecak Everyday Backpack 20L Zip v2 // Midnight i pasek Slide™ Lite – Black.

Nadesłane fotografie w tym roku oceni jury w składzie: Anna Kłosek, Karolina Trapp, Taras Bychko, Maciej Jeziorek i Wojciech Barczyński. Ogłoszenie wyników, a tym samym otwarcie wystawy pokonkursowej, odbędzie się 10 grudnia 2022 w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie.

Dokładne szczegóły na temat konkursu można znaleźć w Aktualnościach, a także – razem z regulaminem konkursowym – na stronie internetowej konkrusu pod adresem momentstreetphoto.pl.

Zarejestruj się i wyślij zgłoszenie na konkurs ↗

__
fot. Jonathan Jasberg, finalista Fujifilm Moment Street Photo Awards 2021

Szczegóły

Początek:
22 lipca 2022
Koniec:
7 listopada 2022
Kategorie Wydarzenie:
,
Witryna internetowa:
http://momentstreetphoto.pl

Organizator

Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater
Telefon:
34 324-36-38
Adres e-mail:
biuro@gaudemater.pl
Zobacz witrynę: Organizator
Skip to content