Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Artificialice

7 września • 20:0021:30

30zł
zespół Artificialice

Zespół Artificialice zadebiutował w maju albumem „Prisoners of Expectations”. Właśnie wyrusza w jesienną trasę koncertową promującą płytę. Premierowy koncert odbędzie się więc w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie. Wydarzenie odbędzie się w środę 7 września 2022 o godzinie 20:00. Wstęp na wydarzenie jest biletowany. Bilety kosztują 30 złotych. Bilety są dostępne również w sprzedaży online w serwisie Going.

Elektronika przełamana akustyczną perkusją, kontrabasem, saksofonem i nastrojowym wokalem – brzmi wielkomiejsko? Materiał na płycie „Prisoners of Expectations” – pełny takich właśnie dźwięków – stworzył co prawda skład związany z Trójmiastem, ale został nagrany w maleńkiej szopie w Polanówce, niewielkiej wsi pod Lublinem – czytamy w opisie albumu.

Alicja Sobstyl, tworząca pod pseudonimem Artificialice, jest kompozytorką, autorką tekstów, wokalistką, flecistką i producentką. 5 maja 2022 roku we współpracy z wytwórnią Coastline Northern Cuts wydała pierwszą autorską płytę zatytułowaną „Prisoners of Expectations”. Projekt charakteryzuje hipnotyzujący wokal, przywodzący na myśl Björk, świeże aranżacje w stylu Hiatus Kaiyote oraz bezkompromisowość w elektronicznych brzmieniach, inspirowana Sophie czy Arcą. To połączenie odhumanizowanej elektroniki z przesyconym ludzkimi emocjami wokalem.

Artificialice występuje w składzie: Alicja Sobstyl (wokal), Ziemowit Klimek (Moog, kontrabas), Krzysztof Hadrych (gitara elektryczna, syntezator, wokal), Maciej Świniarski (wokal, elektronika), Tomasz Rafalski (klawisze, syntezator), Alan Kapołka (perkusja), Michał Jan Ciesielski (saksofon tenorowy; gościnnie).

Więcej informacji w Aktualnościach.

Bilety online dostępne w serwisie Going.

__
fot. Marcin Storma

Szczegóły

Data:
7 września
Godzina:
20:00—21:30
Koszt:
30zł
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://goingapp.pl/wydarzenie/artificialice-premierowy-koncert-w-czestochowie/wrzesien-2022

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Promocji Kultury
Dąbrowskiego 1
Częstochowa, Polska
+ Google Map

Organizator

Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater
Telefon:
34 324-36-38
Adres e-mail:
biuro@gaudemater.pl
Zobacz witrynę: Organizator
Skip to content