Magdalena Barczyk-Kurus zaprezentuje swoje obrazy podczas wystawy w Ośrodku Promocji Kultury w Częstochowie. Ekspozycja rozpocznie się 2 czerwca i potrwa do 3 lipca 2020.
Miesięczne Archiwa: maj R
4 postów
Zajmujesz się fotografią uliczną? Zgłoś się do naszego konkursu, prześlij swoje zdjęcia i wygraj atrakcyjne nagrody. Zdobyć można m.in. aparat Fujifilm X-pro3. Na zgłoszenia czekamy do 20 października 2020.
Prace do 11. Międzynarodowego Biennale Miniatury przyjmujemy do 30 czerwca 2020. Sprawdź szczegóły uczestnictwa w wystawie i zgłoś swoją pracę już dziś.
Wystawa "Lekcja anatomii" prezentuje malarstwo Magadaleny Barczyk-Kurus z cyklu o tym samym tytule. Całość składa się na artystyczne studium na temat światła oraz architektury wojskowej – w szczególności schronów wojskowych z okresu II wojny światowej.