Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wystawa malarstwa Czułpan Cwietkowej

3 listopada 202118 listopada 2021

Czułpan Cwietkowa ukończyła Wydział Artystyczny w Moskiewskim Uniwersytecie Technologicznym, mieszka i pracuje w Moskwie. Jest członkiem  Moskiewskiego Związku Artystów, Związku Artystów Rosji, Międzynarodowej Fundacji Artystycznej, Związku Twórczego Artystów Rosji. Bierze udział w tematycznych, indywidualnych i grupowych wystawach artystycznych w Rosji i poza jej granicami. Aktualnie jest docentem w Katedrze Sztuk Pięknych i Kultury Artystycznej Gżelskiego Uniwersytetu Państwowego w Rosji.

Tworzy obrazy tematyczne, portrety, pejzaże, martwą naturę, poszukując równowagi między konstrukcją obrazu i jego malarskim nasyceniem emocjonalnym. Z uwagą podchodzi do rozwiązań kolorystycznych, odnotowując stan emocjonalny natury.

Ekspozycja wystawy jest dostępna dla zwiedzających od 3 do 18 listopada 2021. Galeria Ośrodka jest czynna od poniedziałku do piątku od 10.00 do 20.00. Wstęp do galerii jest bezpłatny.

W Ośrodku Promocji Kultury obowiązują określone zasady sanitarne. Szczegóły można poznać na specjalnej podstronie: Wytyczne dla zwiedzających. Więcej informacji w Aktualnościach.

Szczegóły

Początek:
3 listopada 2021
Koniec:
18 listopada 2021
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Promocji Kultury
Dąbrowskiego 1
Częstochowa, Polska

Organizator

Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater
Telefon:
34 324-36-38
Adres e-mail:
biuro@gaudemater.pl
Zobacz witrynę: Organizator
Skip to content