Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Za starzy, by umrzeć młodo!” – Stand Up Jakuba Ćwieka i Macieja Linkego

1 lipca 2021 • 19:3021:30

30zł – 50zł
Jakub Ćwiek i Maciej Linke Stand Up Comedy Za Starzy By Umrzeć Młodo

Nazywają siebie Zbirami StandUpu, przekonują, że łączy ich sfatygowana Honda Civic o imieniu Marlowe, nostalgia za latami osiemdziesiątymi i przyjaźń, za to dzieli wszystko inne. Dokładnie chodzi o Jakuba Ćwieka i Macieja “Lobo” Linkego. I choć panowie wykonują na co dzień zupełnie inną pracę, to wspólnie jednak zajmują się rozśmieszaniem publiczności. Tym razem proponują nowy program, zatytułowany „Za starzy, by umrzeć młodo!”.

– W świecie, który ceni sobie młodość, pogodę ducha i piękno oni… no cóż, są. Dwóch brodatych zbirów, którzy otarli się o interesujące życie, przygody, a czasem nawet przytrzymywali drzwi prawdziwej karierze i bogactwu – czytamy w opisie programu. – Nie udało im się dołączyć do legendarnego „Klubu 27”, nie zbawili ludzkości mając lat trzydzieści trzy, ale za to zebrali dość historii, by robić stand-up przez następnych kilka dekad.

Wstęp na wydarzenie jest biletowany. Bilet jednoosobowy kosztuje 30 złotych, bilet dwuosobowy 50 złotych. Wejściówki można kupić drogą elektroniczną na stronie biletyna.pl. W dniu występu będą dostępne (jeśli będą jeszcze wolne miejsca) tylko bilety jednoosobowe do nabycia w Ośrodku. Liczba miejsc w instytucji jest ograniczenia. Obowiązuje również aktualny reżim sanitarny. Wytyczne dla odwiedzających znajdują się na specjalnej podstronie.

Więcej w Aktualnościach.

Szczegóły

Data:
1 lipca 2021
Godzina:
19:30—21:30
Koszt:
30zł – 50zł
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://biletyna.pl/stand-up/Zbiry-StandUpu/Za-starzy-by-umrzec-mlodo/Czestochowa

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Promocji Kultury
Dąbrowskiego 1
Częstochowa, Polska

Organizator

Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater
Telefon:
34 324-36-38
Adres e-mail:
biuro@gaudemater.pl
Zobacz witrynę: Organizator
Skip to content