Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowe Biennale Miniatury 2020 [zgłoszenia]

4 maja 2020 - 30 czerwca 2020

80zł
Marszelewska Weronika Biennale Miniatury 2018

Międzynarodowe Biennale Miniatury to wydarzenie artystyczne, podczas którego prezentujemy prace plastyczne w formacie nie przekraczającym wymiarów 10 na 10 centymetrów. Co dwa lata artystki i artyści z całego świata przesyłają setki prac. Te następnie zaprezentujemy zarówno w Ośrodku Promocji Kultury, jak i w galeriach w Polsce i zagranicą.

Biennale Miniatury to wystawa o charakterze konkursowym. Aby wziąć w niej udział należy przesłać prace w formacie nie przekraczającym wymiarów 10 na 10 centymetrów. W zmaganiach mogą wziąć udział zarówno osoby zajmujące się sztuką profesjonalnie, jak i studentki czy studenci uczelni artystycznych (należy jednak posiadać minimalnie dyplom licencjacki).

Termin przyjmowania prac na konkurs plastyczny Biennale Miniatury 2020 mija 30 czerwca 2020 roku. Po przyjęciu wszystkich zgłoszeń specjalnie powołane jury oceni prac oraz zakwalifikuje prace do wystawy i przydzieli nagrody. Otwarcie wystawy w Ośrodku Promocji Kultury nastąpi 29 sierpnia 2020. Po prezentacji prac w Częstochowie udostępniamy wystawę zwiedzającym w kraju i za granicą, eksponując ją w zaprzyjaźnionych galeriach.

Szczegółowe informacje na temat uczestnictwa w biennale można znaleźć w regulaminie na stronie internetowej: biennale.art.pl. Tam znajdują się regulamin i karta zgłoszeniowa do tegorocznej edycji.

il. Weronika Marszelewska, fragment miniatury, 10. Międzynarodowe Biennale Miniatury 2018

Szczegóły

Start:
4 maja 2020
Koniec:
30 czerwca 2020
Koszt:
80zł
Wydarzenie kategorie:
,
View Event Website
Skip to content