Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gra miejska Jeszcze Więcej Lema

28 sierpnia • 16:3019:00

Rok Lema 2021 w Częstochowie

Z okazji obchodów Roku Stanisława Lema w Częstochowie pora na poszukiwanie jego śladów w naszym mieście. Umożliwi to gra miejska Jeszcze Więcej Lema, w której nie zabraknie zagadek charakterystycznych dla samego pisarza.

W grze można wziąć udział indywidualnie lub w zespole — maksymalnie pięcioosobowym. Do gry mogą dołączyć również dzieci, jednak pod opieką osoby dorosłej. W każdym zespole musi być przynajmniej jedna osoba pełnoletnia.

Aby wziąć udział w grze, należy zgłosić się do Filii nr 7 Biblioteki Publicznej, osobiście (Al. Pokoju 15/17), telefonicznie (34 323 66 39) lub mejlowo (filia7@biblioteka.czest.pl), wypełniając Formularz Zgłoszeniowy.

Następnie, w dniu rozgrywki, do godziny 16.15 należy potwierdzić swój udział w punkcie startowym, czyli w Altanie Parkowej. Rozgrywka powinna potrwać do godziny 19.00. Udział w grze jest bezpłatny. Do wygrania są nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje na temat gry i jej zasad znajdują się w Regulaminie Gry Miejskiej Jeszcze Więcej Lema.

Organizatorem Gry Miejskiej „Jeszcze Więcej Lema” jest Biblioteka Publiczna im. dr. Władysława Biegańskiego we współpracy z Ośrodkiem Promocji Kultury Gaude Mater.

Szczegóły

Data:
28 sierpnia
Czas:
16:30—19:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,
https://www.facebook.com/events/353435166517325/

Miejsce

Altana Parkowa – Park im. Stanisława Staszica
Altana w Parku Staszica
Częstochowa, śląskie 42-200 Poland
+ Google Map

Organizatorzy

Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater
Biblioteka Publiczna im. dr. Władysława Biegańskiego
Skip to content