„Miej Głos!” – warsztaty dla kobiet

ola zw

Zapraszamy do OPK na kontynuację cyklu warsztatów zapoczątkowanych  w Centrum Promocji Młodych – „Miej Głos!”. Pierwsze spotkanie w nowej siedzibie odbędzie się pod hasłem „Wspólny los, wspólny głos” 29 marca o godz. 17:00.

Kobieca przyjaźń, babskie porozumienie, solidarność jajników: sceptycy twierdzą, że nie istnieje, entuzjaści przytaczają dowody na to, że zdarza się nawet w obecnych czasach. Wydaje się, że problemy, które dzielimy, powinny umacniać i wspierać kobiecą solidarność, ale czy tak jest rzeczywiście? Jak pielęgnować tę specjalną relację?

Cykl warsztatów „Miej głos!” powstał z wielkiej pasji do rozwoju osobistego, inspirowania i wspierania kobiet, a także ciekawości na temat wszystkiego, co kobiece i co kobiecość w naszej kulturze oznacza. W trakcie kolejnych spotkań podejmować będziemy tematy związane ze świadomą obecnością kobiet w życiu społecznym, wyrażaniem swojego zdania na co dzień i autoprezentacji w przestrzeni prywatnej i publicznej.

Warsztaty poprowadzi Ola Zwolińska, psycholożka, coachka i trenerka rozwoju osobistego, prezeska Fundacji Równoważnia, skoncentrowanej na rozwoju osobistym kobiet. Również – Matka, Polka, Feministka.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia dla kobiet w wieku 15–35 lat. Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail: zapisy@rownowaznia.org (prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy)”.

ola zw