10.MBM 2018

Zapraszamy na wernisaż wystawy jubileuszowego
10. Międzynarodowego Biennale Miniatury, w sobotę 25 sierpnia
o godzinie 16.

UCZESTNICY WYSTAWY 10.MBM:
• José APAZA – Leon (wyróżnienie)
Mexico
• Anna – Maija BERGMAN Hämeenlinna
Finland
• António CANAU, Azambuja
Portugal
• Marjela CANCHARI, Paris
France
• Radostina DOGANOVA, Bratislava
Slovakia
• Manfred EGGER, Hall
Austria
• Colin GILLESPIE, London
UK
• Lupe GODOY, Berlin
Germany
• Gervasio R. HURTADO,
Cape Town, South Africa
• Tibor JAEGER, Skogas
Sweden
• Natallia KLIMOVICH, Grodno
Belarus
• Sanchez LALO, La Valle
Mexico
• Victor LIPKIN, Haifa
Israel
• Tiziana MENEGAZZO, Torino
Italy
• Iosif MIHAILO, Giroc
Romania
• Ivan NINOV, Sofia
Bulgaria
• Lakshaman PRASAD, New Delhi (wyróżnienie)
Indie
• Paolo SEGHIZZI, Vercelli
Italy
• Lucienna SMAGALA, Zillisheim,
France
• Nicodim SORIN – OLIMPIU, Bacau,
Romania
• Catherine TAM, Salt Spring Island,
Canada
• Anjali TANEJA, New Delhi
Indie
• Cleo WILKINSON, Indooroopilly (wyróżnienie)
Australia
• Elias YACUBOVICH, Herzliya
Israel

***
Marek ANDAŁA, Żyrzyn

Piotr BANASZKIEWICZ, Wolin

Aleksandra BARTOSZEWICZ, Zamość

Judyta BERNAŚ, Sarnów

Andrzej BICZEWSKI, Warszawa

Elżbieta BOCIANOWSKA, Łódź

Oksana BUDNA, Pieniężno

Przemysław BUKOWSKI, Dąbrowa Górnicza

Sara CARRILLO, Szczecin

Bożena CHABER, Częstochowa

Łukasz CHMIELEWSKI, Łódź

Stanisław CHOLEWA, Kraków

Małgorzata CHOMICZ, Olsztyn

Tomasz CHUDZIK, Katowice

Katarzyna CWYNAR, Rzeszów

Magdalena CYWICKA, Rzeszów

Łukasz CYWICKI, Rzeszów

Barbara CZAPOR-ZARĘBA, Tarnowskie Góry

Piotr CZYŻ, Toruń

Andrzej DESPERAK, Kłobuck

Małgorzata DROZD – KITEK,

Emila DUDZIEC, Stara Gorzelnia

Agata DWORZAK-SUBOCZ, Grębocin

Ula DZWONIK, Zduńska Wola

Marcin FORYSIEWICZ, Wałcz

Mariusz GAJEWSKI, Warszawa

Jacek GALEWSKI, Łódź

Irena GAŁUSZKA, Rzeszów

Ewa GOLIŃSKA-PISARKIEWICZ, Sieradz

Leszek GOLIŃSKI, Warszawa

Svitlana GOLOVACH, Lublin

Małgorzata GORZELEWSKA-NAMIOTA, Lublin

Jacek GRAMATYKA, Poznań

Sylwia HABERKA, Warszawa

Jacek HOHENSEE, Warszawa

Marzena HUCULAK, Olsztyn (wyróżnienie)

Edyta HUL, Zakopane

Marcin JACHYM, Rzeszów

Aleksandra JAKUBCZAK, Katowice

Agnieszka JANKIEWICZ, Świnoujście

Jakub JASZEWSKI, Toruń

Magdalena KACPERSKA, Łódź

Magdalena KALENIN, Szczecin

Malwina KARP, Kłodzko

Agnieszka KASTELIK, Rychwałd

Zofia KAWALEC-ŁUSZCZEWSKA, Piła

Rafał KAŹMIERCZAK, Olsztyn

Jarosław KOBYŁKIEWICZ, Częstochowa

Maria KOLDRYN, Lublin

Sławomir KOLO, Warszawa (wyróżnienie)

Beata KOŁAKOWSKA, Stawiguda

Barbara KOMANIECKA, Rzeszów

Łukasz KONIUSZY, Bytom

Maria KONOPACKA, Gliwice

Sylwia KOPEĆ, Dębica

Anna KOSENKO, Lublin

Elżbieta KOWALSKA-MATUSZEWSKA, Gdańsk

Karina KRAJCZY, Suchy Bór

Romuald KRZYŻANOWSKI, Warszawa

Elżbieta KUŹNIAR, Kraków

Emma KWIATKOWSKA, Bydgoszcz

Aleksandra KWIECIEŃ, Radom

Magdalena LESZCZYNIAK, Częstochowa

Barbara LESZCZYŃSKA, Gdynia

Daryna LEWIN, Lubartów

Jacek MACHOWSKI, Rzeszów

Marlena MAKIEL-HĘDRZAK, Trześniów

Zbigniew MAŁECKI, Częstochowa (wyróżnienie)

Weronika MARSZELEWSKA, Toruń (wyróżnienie)

Marzena MISZCZUK-GŁOWACKA, Lublin

Agnieszka MITURA, Lublin

Marta MUSZYŃSKA-JÓZEFOWICZ, Krynki

Danuta NIKLEWICZ, Warszawa

Przemysław PALIWODA, Kraków

Anna PERŁOWSKA-WEISER, Lublin

Marianna PIĄTKOWSKA, Bydgoszcz

Elżbieta PIETRUCZUK, Oświęcim

Justyna PIKULSKA, Włocławek

Edyta PIŁAT, Dębica

Emilia PITUCHA, Warszawa

Jerzy PIWOWARSKI, Rędziny

Jena POLAK, Jaworzno

Monika POLAK, Wrocław

Elżbieta RADZIKOWSKA, Poznań

Mateusz RAFALSKI, Katowice (wyróżnienie)

Rajmund RAJCH, Olsztyn

Marzena RAKONIEWSKA, Gierałtowice

Marta RUDNICKA, Łódź

Waldemar RUDYK, Chełmek

Katarzyna RUTKOWSKA, Dobroszyce

Michał RYGIELSKI, Toruń

Dorota SANKOWSKA, Brzozów

Maria  SĘKOWSKA, Lublin

Sebastian SKOWROŃSKI, Łódź

Grzegorz SKRZYPEK, Dąbrowa Górnicza

Monika SMYŁA, Tarnowskie Góry

Sylwester STABRYŁA, Sanok

Małgorzata STACHURSKA, Kraków

Katarzyna STAJNIAK, Radom

Rafał STĘPNIAK, Częstochowa

Maria SZACHNOWSKA, Sopot

Magdalena SZCZĘŚNIAK, Kraków

Olga SZEWCZUK, Grodzisk Mazowiecki

Aleksandra SZLĘK, Zawiercie

Marcin SZYMIELEWICZ, Brodnica

Anna SZUMIGAJ-BADZIAK, Tuszyn

Justyna TALIK, Częstochowa

Grażyna TARKOWSKA, Częstochowa

Jerzy TOMALA, Rzeszów

Marta TOMCZYK, Łódź

Anna TROJANOWSKA, Kamieniec Wr.

Agnieszka TYRMAN, Częstochowa

Magdalena UCHMAN, Rzeszów

Paweł WARCHOŁ, Oświęcim

Emilia WASZAK, Bydgoszcz

Michalina WAWRZYCZEK – KLASIK, Rybnik

Marcin WIECZOREK, Częstochowa

Tomasz WIKTOR, Nawojowa

Andrzej WOCHNIK, Szczecin

Żaneta Marzena WOJTALA, Częstochowa

Marzena ZACHAREWICZ, Radomsko

Anna ZAGÓRSKA, Kraków

Witold ZARĘBA, Tarnowskie Góry

Agnieszka ZAWADZKA, Lublin

Andrzej ZEMBIK, Częstochowa

Damian ZIELIŃSKI, Bydgoszcz

Lidia ZIEMIŃSKA, Radom

Jolanta ZIÓŁKOWSKA, Gliwice

Elżbieta ZROBEK, Sosnowiec