Dofinansowania 2016

Wnioskodawcy, którym  przyznano dofinansowanie do przedsięwzięć artystycznych z budżetu Centrum Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Częstochowie:

Muzyczne:

Rafał Ociepa; Wydanie płyty zespołu AmperA pt. „Cztery strony” – 1000zł

Bożena Perczak SP 53: X Międzyszkolne Spotkanie Integracyjne – 400 zł

Krystian Fresel; Album Wszytko Jasne – „Ostatni Dzień Lata” – 1000zł

Karolina Słowik: Koncert muzyki elektronicznej – 500zł

Anna Dymek SP 38; VI Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Muzyce Rockowej – 800zł

Łukasz Klec; Realizacja nagrań EP’KI zespołu Funkabra – 700zł

Piotr Całus; Wytłoczenie „Inny Projekt” płyty CD audio wraz z opakowaniami – 1000zł

Łukasz Hutny; Rock’n’Roll Night , scenografia, nagłośnienie – 1000 zł

Anita Grobelak; VII Debiuty From Poland, nagrody, reklama – 3500 zł

Kacper Kapsa; Piastelsi, okładka płyty, kasety – 800zł

Artur Bratek; Jam Session, czyli Totalna Improwizacja Na Żywo, nagłośnienie 12 imprez – 2400zł

Mateusz Szkop; 2 Ogólnopolskie Dni Djembe w Częstochowie, plakaty i nagłośnienie – 600zł

Daniel Małoszyc, organizacja imprezy muzycznej, nagłośnienie, reklama i wizualizacje – 2 500 zł

Literackie:

Aniela Olbrych; Wydanie powieści fantastycznej pt. „Wcieniu dnia jutrzejszego” – 2500zł

Michał Kulig; Antologia „Nielegal 2015” – 1500zł
Michał Kulig,, drugi wniosek – spotkania z literaturą awangardową, wynajem sali. Brak dofinansowania, darmowe udostępnienie sali w OPK „Gaude Mater”.

Grażyna Olaszewska; „Opowieści O Naszym Świecie Realnym – Dziwnym”, nagrody w konkursie – 300zł

Fotograficzne i filmowe:

Zbigniew Fedyczek; Wystawa fotografii krajoznawczej – druk katalogu – 1 500zł

Anna Tumidajewicz-Fedyczek; Wystawa fotografii Szlakiem Vlada Draculi, druk katalogu – 500zł

Andrzej Szlęzak; Jurajskie portfolio – Portrety mieszkańców zapis socjologiczny, druk katalogu – 500zł

Anna Boraczyńska; „Śladami Biegańskiego”, nagrody i wydruk prac – 1000zł

Krzysztof Pierzgalski; Wystawy fotograficzne pt. „Ślady” i „Wieś Jurajska”, wydruki prac – 2400 zł

Krystyna Łęska; Wystawa fotografii krajoznawczej „Malownicza Sardynia”, odbitki prac – 700 zł

Filmowe:

Małgorzata Mizera; Video-instalacja, montaż i materiały – 700 zł

Sebastian Puchała; Kulisy powstania Teatru Wojtka Kołsuta, rekwizyty i nagranie dźwięku – 1000zł

Taneczne:

Ewa Hartlińska; Małgorzata Gruca; Koło muzyczno-taneczne, stroje – 1000zł

Sławomir Wilk; Koszulki dla grupy tanecznej „ To Jest To” – 350zł

Kinga Ziębicka; Meluzyna – spotkania taneczne dla najmłodszych – 600zł

Interdyscyplinarne:

Karolina Niwińska; Karty rozwojowe z autorskimi rysunkami – 700zł

Elżbieta Szulc; Tydzień z Panem Andersenem, nagrody – 250zł

Paulina Szczubidło; Poznaj hip hop kulturę, reklama , wynajem sali – 800zł

Marcin Puchalski; Żywe murale, utrzymanie domeny i reklama – 1000zł

Agata Lankamer, druk komiksów – 2000 zł

Plastyczne:

Agnieszka Batorek; Manufaktura Książki, nagrody – 1000zł

Edyta Romanowska; Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy i Plastyczny „Nasze lektury, książki które nas uczą i bawią”- VIII edycja, nagrody – 250 zł

Karolina Ficenes; Kreatywna biblioteka – warsztaty plastyczne, materiały – 200zł

Małgorzata Kaczorowska; „Wyraź siebie – bądź oryginalny”- zaprojektuj i wymaluj sobie swoją koszulkę, materiały – 200zł

Małgorzata Warzecha; Konkurs na wykonanie pomocy dydaktycznych stosowanych w edukacji matematyczno-przyrodniczej dzieci niedowidzących i niewidomych, nagrody – 300zł

Ilona Kowalska; Klub Miłośników Rękodzieła – koło artystyczne „ Decokuferek – kuferek wspomnień”, materiały – 1000zł

Anna Porada; Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt: Ilustracja do ulubionej książki”, nagrody – 250zł

Anna Porada; „Podróże dookoła świata”- cykl zajęć plastyczno – literackich dla dzieci, materiały – 200 zł

Paulina Kardynał; Artystyczno – rodzinne warsztaty przy kawie, materiały – 200zł

Małgorzata Netecza; Szydełkowe cuda, materiały – 200zł

Dorota Foksowicz; Zakładki i igielniki igłą malowane, materiały – 200zł

Justyna Szałkowska; Konkurs plastyczny „ Ilustracje do mojej ulubionej książki”, nagrody – 250 zł

Pamela Ryś; Wystawa indywidualna „ Moja materia malarska”, materiały – 500zł

Jakub Kiedrzynek; Warsztaty graffiti, materiały – 800zł

Anna Boraczyńska; Konkurs na logo Towarzystwa Przyjaciół Biblioteki Publicznej w Częstochowie, nagrody – 1000 zł

Zabiełło Elżbieta; Warsztaty plastyczne dla młodszych dzieci, materiały – 200zł

Józef Uliński ;materiały plastyczne, druk katalogu i zaproszeń do wystawy – 2 000 zł

Teatralne:

Wojciech Kołsut; Spaktakl inspirowany twórczością Z. Beksińskiego, scenografia i kostiumy – 2 000zł

Krzysztof Rutkowski, Teatr „Trybik”, scenografia i kostiumy – 1500 zł

 

Protokół_CARA

Osoby, które otrzymały dofinansowanie z budżetu CARA proszone są o przybycie do OPK „Gaude Mater” (ul. Dąbrowskiego 1) w celu podpisania umowy. Prosimy o wcześniejsze umawianie się pod numerem telefonicznym: 34 324 36 38/34 324 17 60