Dofinansowania 2015

Wnioskodawcy, którym w dniu 25 marca 2015r. przyznano dofinansowanie do przedsięwzięć artystycznych z budżetu Centrum Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Częstochowie:

Muzyka:

Anna Dymek SP 38; V Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Muzyce Rockowej

500 zł

 Zdzisław Pełka Chór Basilica Cantas dokonanie zapisu fonograficznego

1000 zł

 Artur Bratek „ Jam Session, czyli Totalna Improwizacja na żywo” ; obsługa akustyczna, wynajem nagłośnienia

1500 zł

Piotr Knysak; wydanie płyty (demo)

500

Bartosz Nassalski; mix i mastering płyty zespołu „Romet”

1500 zł

Łukasz Hutny; nagłośnienie i oświetlenie koncertu

800 zł

Aleksandra Kowacka; nagranie singla lub teledysku                                     

750  zł

Kamil Nowakowski; koncert zespołu Hip Hop „Bezczel”, instrumentarium dla DJ, oświetlenie  i nagłośnienie

1500 zł 

Bożena Perczak SP 53; IX Międzyszkolne Spotkania Integracyjne, dyplomy upominki,

500 zł

Anita Grobelak; VI Debiuty From Poland, nagrody, oświetenie i nagłośnienie  reklama

2 500 zł

 Paweł Łowicki, realizacja teledysku

1 000

 Bartek Kurski; wydanie debiutanckiej płyty zespoły „Deliver us”,

1000 zł

Michał Bajtała; nagranie teledysku zespołu Blond & Bones

1 000 zł

Barbara Major; nagranie partii perkusyjnych zespołu „Carura”

1200 zł                                            

Literatura:

Artur Bratek- „Turnieje Jednego Wiersza”  nagrody, obsługa techniczna- 6 imprez

2100 zł

Aleksandra Kowalska ; wydanie tomiku wierszy „Miniatury szpitalne – w objęciach Boga”

1 000 zł

Jacek Gierasiński; wydanie tomiku wierszy

1 500 zł

Bożena Misiak „Konkurs recytatorski dla dzieci „W krainie uśmiechu Jana Brzechwy”- nagrody książkowe

500 zł

Michał Kulig; spotkania z literaturą awangardową spotkania,obsługa techniczna 6 imprez

800 zł

Irmina Młynarczyk;  materiały plastyczne i nagrody książkowe do projektu „Molki polecają”

300 zł

Barbara Strzelbicka Klub Literacki „Złota Jesień” – druk zbiorowego tomiku wierszy na 15 – lecie klubu

1 500 zł

Zajęcia w klubie „Złota jesień” 10 x 400 zł

4 000 zł

Film i fotografia:

Maciej Edward Leszczyński „Galeria Młodej Fotografii”, wydruk prac

1 500 zł

Aneta Zalejska;  wydruki fotografii do wystawy w Pszczynie. Przygotowanie wystawy w Częstochowie

1 500 zł

Marek Nowak; wywołanie zdjęć

2000 zł

Mateusz Szkop; realizacja projektu „Wiersze wizualne”

800 zł  

Anna Kasperkiewicz; realizacja filmu „Powrót”, wynajem sprzętu

2 500 zł

Andrzej Ślęzak Jurajski Fotoklub, wydruk fotografii , katalog

1 500 zł

Taniec:

Ewa Hartlińska; stroje dla zespołu taneczno – wokalnego ‘Promyczki” – Gimnazjum 24,

1200 zł

Przedsięwzięcia interdyscyplinarne:

Justyna Szałkowska; zakup nagród do konkursów w 80 rocznice urodzin Haliny Poświatowskiej

700 zł

 Małgorzata Mizera Króliszewska;  realizacja instalacji „Sekretny świat”

700 zł

 Anna Łyko; nagrody do projektu  „Wakacyjne rekreacje z Mikołajem,

250 zł

Plastyczne:

Janusz Pawlikowski  „Galeria Humoru” wydruk prac artystów nieprofesjonalnych

1000 zł

 Jadwiga Wosik; katalog na jubileusz 60 – lecia pracy twórczej

2500 zł

Dorota Borkowska; konkurs plastyczny- nagrody

150 zł

Grażyna Olszewska, nagrody do projektu „Książka średniowieczna jako klejnot czyli o oprawach  średniowiecznych”

500

Małgorzata Warzecha; zakup nagród do konkursu plastycznego  dla dzieci niewidomych i niedowidzących                                                                                  

500 zł                         

Józef Uliński; katalog do wystawy poplenerowej, zaproszenia

1000 zł

Anna Kołodziejczyk; nagrody do projektu „Dzień Pluszowego Misia”

200 zł

Dorota Boratyńska; wystawa malarstwa „Kadr z podróży”, oprawa obrazów

800

Anna Przygódzka; nagrody do warsztatów plastyczno literackich ”W  krainie Lotty i Emila”

400 zł

Wiesława Michalik; nagrody do konkursu „Zwierzęta zimą”

400 zł

Pamela Ryś; materiały plastyczne do wystawy

1200 zł

 Agnieszka Batorek; materiały do wykonania muralu

4000 zł

Adam Kubat; podobrazia i farby do cyklu obrazów „W kubizmie własnego umysłu”

1000 zł

Teatralne:

Wojciech Kołsut; realizacja spektaklu z udziałem młodzieży „Urodzinowy kolaż”

1 700 zł

 Wnioskodawcy, którzy nie otrzymali dofinansowania:

 Marcin Dawidowski; realizacja nagrań muzycznych zespołu „Ampera”.

Łukasz Hutny; nagłośnienie i oświetlenie koncertu plenerowego.

Łukasz Hutny; wytłoczenie płt i druk okładek.

Bożena Perczak SP 53; wigilia klas integracyjnych, poczęstunek i upominki.

Artur Bratek „Wieczór Improwizacji z Teatrem Improwizacji TDI; obsługa techniczna.

Olga Szydłowska, wydanie tomiku wierszy „Pod skórą”.

Maria Polańska-  wystawa  fotograficzna „Festiwal Indian obu Ameryk”.

Mateusz Szkop; dyskusyjny klub filmowy „Panoptikum”, reklama i wynajem nagłośnienia.

Marek Nowak; wywołanie zdjęć „Mongolia jaką widziałem”.

Mateusz Szkop; wydanie e- booka „Wiersze najtańsze 2”

Paula Kłopot, materiały plastyczne i wydruk map do projektu „Edukacja globalna plastycznie”.

Elżbieta Szulc; materiały do realizacji projektu „O-Błędny Rodzinny Turniej Rycerski”.

Anna Boraczyńska; materiały plastyczne do „Amatorskiej wystawy sztuki”.

Anna Porada materiały plastyczne do projektu „Lapbook – poznaj świat”.

Elżbieta Zabiegło; zajęcia plastyczne dla dzieci; materiały plastyczne.

Małgorzata Kaczorowska projekt plastyczny „Wyraź siebie- bądź oryginalny”.

Halina Kowasz materiały do projektu „Zdjęcie w ramce sztalugowej”.

Małgorzata Warzecha materiały do projektu „Warsztaty  plastyczno malarskie dla dzieci”.  Anna Boraczyńska; materiały plastyczne do projektu „Świąteczne warsztaty doskonałości”.

Małgorzata Krakowska, Anna Baldwin; materiały plastyczne do projektu „Mixed media bez tajemnic”.

Paulina Kardynał; materiały plastyczne do projektu „Exploding box”.

Karolina Ficenes; warsztaty plastyczne dla dzieci „każde dziecko ma w sobie talent artystyczny”, zakup materiałów plastycznych.

Mariusz Aniśko; materiały plastyczne do wystawy.

Irmina Młynarczyk; materiały plastyczne do warsztatów plastycznych  decoupage.

Anna Najman;  materiały plastyczne do projektu „Przepiśnik”.

Małgorzata Adler; realizacja projektu ”Baśniowy ambaras”, materiały do wykonania dekoracji i strojów.

CARA_2015