2. Noc Kulturalna – podsumowanie

Wielki sukces 2. Nocy Kulturalnej!!!

WYPOWIEDZI UCZESTNIKÓW:

Czegoś takiego jeszcze w mieście nie było! Może się z tym równać jedynie poprzednia edycja Nocy. To wyjątkowo dobry pomysł, jeśli Częstochowa będzie miała więcej ludzi, z taką inwencją, którzy będą organizować podobne imprezy, to tylko kwestią czasu jest zostawienie w tyle Krakowa
Marek

Wielki sukces! Wszyscy doskonale się bawili! Już nie mogę doczekać się kolejnej edycji.
Tomek

Gdzie ja nie byłam! Czego nie widziałam! Tak naprawdę to byłam w niewielu miejscach, ale za to jakie imprezy!
Ewa

Mam same dobre wrażenia. Miałem szczęście i dobrze się ustawiłem w OKF na „Wesele”, bo było warto – niezła komedia. W Parku Moniuszki też było ciekawie. A obok wystawa owadów robiła wrażenie – szczególnie żuki wielkości piłki tenisowej. Oczywiście jak zawsze nie starczyło czasu na zobaczenie wszystkiego, ale chciałbym mieć zawsze takie problemy. Czekam na następną edycję!
Łukasz

Cieszę się, że poszłam. Mimo, że zmarzłam, to było bardzo sympatycznie. Oby tak dalej, za rok powtórka.
Magda

Tej Nocy można było zawsze cos znaleźć dla siebie. Tyle było różnych imprez że aż żal ze nie można było wszystkiego zobaczyć.
Marta

 

 

 

 

 

Najaktywniejsi uczestnicy Nocy Kulturalnej:

Sylwia Bielas, Dominika Gamalczyk oraz Magdalena Mizgalska okazały się najaktywniejszymi uczestniczkami Nocy Kulturalnej. Pierwsza zebrała na karnecie 21, druga – 20, a trzecia – 15 pieczątek z miejsc, które odwiedziły. – Obejście tylu miejsc zajęło mi sześć i pół godziny, czyli całą noc – powiedziała „Gazecie Wyborczej” rekordzistka. – Wędrowałyśmy razem z Dominiką, ale tak się złożyło, że ja byłam w jednym miejscu więcej. Sylwii najbardziej podobało się w Teatrze im. Mickiewicza. – Mimo tłumu chętnych udało się nam wejść na spektakl „Casting”. Ale świetnie też było w pubach – Sofie czy Fleszu – mówi dziewczyna.

Sylwia ma 18 lat, zdała do III klasy LO im. Biegańskiego. Na Nocy Kulturalnej była po raz pierwszy. Obie z Dominiką lubią hip-hop i atrakcji z tego nurtu chciałyby w Częstochowie więcej.

Wczoraj wzięły udział w losowaniu nagród dla rekordzistek. Obraz od Galerii House of Art wylosowała Dominika. Sylwii przypadł karnet na imprezy w OPK „Gaude Mater”, filharmonii i teatrze w sezonie artystycznym 2005/2006